Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AD 2318 |
770 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Model | Žehlička na vlasy |
| Technologie | Teplé |
| Rovnání vlasů | |
| Vysoušení vlasů | |
| Nastavitelný termostat | |
| Teplota (min) | 150 °C |
| Teplota (max) | 230 °C |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Korálová |
| Otočitelnost o 360° | |
| Pověsitelný | |
| Typ závěsu | Hák na zavěšení |
| Rukojeť se zámkem | |
| Ergonomie | |
| Vestavěný displej | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Bezkabelový | |
| Otočná šňůra | |
| Zámek | |
| LED indikátory | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 120 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 510 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 55 mm |
| Hloubka balení | 350 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 520 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |