Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adesso |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | iMouse E30 |
myš Kancelář Pro praváky RF bezdrátový Optický 2400 DPI • Formát: Pro praváky • Vertikální design • Technologie detekce pohybu: Optický • Rozhraní zařízení: RF bezdrátový • Rozlišení pohybu: 2400 DPI • Typ tlačítek: Stisknutelná tlačítka • Počet tlačítek: 6 • Typ závitnice: Kola • Barva podsvětlení: Modrá • Napájecí zdroj: Baterie • Barva: Černá •
1 550 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Myš | |
|---|---|
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 2400 DPI |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Počet tlačítek | 6 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | |
| Funkce tlačítek | Přepínání DPI, Vpřed, Zpět (akce) |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Certifikace | FCC, CE, WERCS, IC |
| Vzhled | |
| Formát | Pro praváky |
| Ergonomický design | |
| Vertikální design | |
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Bezpečnostní spínač | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 65 mm |
| Hloubka | 123 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnost | 113 g |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Stručný návod | |
| Šířka balení | 127 mm |
| Hloubka balení | 82,5 mm |
| Výška balení | 170,2 mm |
| Hmotnost včetně balení | 272,16 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Obsah balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Návod k obsluze | |
| Udržitelnost | |
| Certifikáty shody | RoHS |