- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ADATA |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 10 let |
| Produktový kód: | AX4U32008G16A-DT60 |
paměťový modul DDR4 • Komponent pro: PC/server • Vnitřní paměť: 16 GB • Rozložení paměti (moduly x velikost): 2 x 8 GB • Typ vnitřní paměti: DDR4 • Frekvence paměti: 3200 MHz • CAS latence: 16
1 394 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Paměti XPG SPECTRIX D60G DDR4 jsou vybaveny jedinečnými dvěma RGB světelnými pásy, které představují obří RGB plochu na paměťovém modulu! Podporují profily Intel XMP 2.0 pro snadné přetaktování.

Zcela odkryté RGB světelné pásy jsou zvláště široké pro dosažení maximálního efektu. V kombinaci s okouzlujícím efektem vícebarevného toku se svojí sestavou převálcujete protivníky!

Paměti D60G nabízí více RGB osvětlení na mm2 než jakýkoli jiný paměťový modul, konkrétně 9 497 mm2. To odpovídá více než 60 % plochy povrchu modulu.

Jedinečný avantgardní styl paměti D60G vyvolává pozornost. Zahrnuje design edgy X-light inspirovaný víceplošným povrchem diamantu, se kterým budete vždy o krok před ostatními.

Přizpůsobte svůj herní zážitek díky programovatelným světelným efektům! Lze nastavovat světelné impulzy, rychlost impulzů, intenzitu osvětlení a další. Ke snadnému ovládání slouží aplikace XPG RGB Sync. Máte-li již stávající software pro ovládání RGB osvětlení od některého předního výrobce základních desek, můžete jej rovněž použít.
Rozměr paměťového modulu je 133.35 x 45.93 x 8.4 mm.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| ECC | |
| CAS latence | 16 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Typ chlazení | Chladič |
| Podsvícení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 65 °C |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 45,9 mm |
| Hloubka | 133,3 mm |
| Výška | 8,4 mm |
| Hmotnost | 46 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |