- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: zasunovací
Česká republika
| Značka: | ADATA |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | AUV128-64G-RBY |
Rychlý USB Flash disk s výsuvným USB konektorem a matnou povrchovou texturou; kapacita 64GB; rozhraní USB 3.0
376 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Elegantní design USB Flash disků Adata UV128 nabízí posuvný konektor, díky kterému je jeho použití jednoduché a rychlé. Své starosti se ztracenou krytkou hoďte za hlavu!
| Výkon | |
|---|---|
| Kapacita | 64 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rychlost čtení | 90 MB/s |
| Rychlost zápisu | 40 MB/s |
| Plug and Play | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Formát | Kluzné |
| Barva | Černá, Žlutá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 21 mm |
| Hloubka | 69 mm |
| Výška | 9 mm |
| Hmotnost | 11 g |
| Další charakteristiky | |
| USB rozhraní | |
| Napájení z USB | |
Pro: zasunovací
Pro: zasunovací
veľmi praktický a veľmi estetický USB kľúčik, výhodou je rýchlosť USB 3.1, čo už dnes začína byť bežné, či zasúvací konektor, chránený pred náhodným poškodením či znehodnotením ...
Pro: funguje i pod XP
Pro: funguje i pod XP
Pro: Velikost
Cena
Pro: Velikost
Cena
Prohlížíte si: ADATA UV128 64GB, žlutá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.