Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ADATA |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AP12500D-DGT-5V-CRD |
Powerbanka s kapacitou 12 500 mAh ; dva USB konektory; Výstupní proud až 2,1 A
13 240 Kč
včetně DPH 21%463 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Powerbanka ADATA s kapacitou 12500 mAh a dvěma USB konektory. Výstupní proud až 2.1 A a LCD displej zobrazující zbývající kapacitu v procentech.
| Vzhled | |
|---|---|
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Barva | Červená |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Vestavěný displej | |
| Voděodolný | |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 12500 mAh |
| Kapacita baterie | 45 Wh |
| Možnosti připojení | |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Konektor Micro-USB | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní napětí | 5 V |
| Vstupní proud | 2 A |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní proud | 2,1 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 63,5 mm |
| Hloubka | 141 mm |
| Výška | 22,5 mm |
| Hmotnost | 295 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |