- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
dva porty, idealni pomer vaha/kapacita/cena, vice barev
Česká republika
| Značka: | ADATA |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AA10050-5V-CRG |
Záložní zdroj energie s vysokou kapacitou a pěkným zpracováním z odolného hliníku; Hliník je odolný proti nárazu a ohni; S touto power bankou můžete dobíjet 2 zařízení najednou (2 x USB)
600 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Barva | Růžové zlato |
| Základní materiál | Hliník |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Záložní zdroj a expterní nabíječka v jednom | |
| Vestavěný displej | |
| Bezpečnostní spínač | |
| LED indikátory | Výkon, Status |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 10050 mAh |
| Rychlé nabíjení | |
| Možnosti připojení | |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní napětí | 5 V |
| Vstupní proud | 2 A |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní napětí portu 1 | 2,1 A |
| Výstupní napětí portu 2 | 1 A |
| Automatické vypnutí | |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud, Přepětí, Přepětí, Přílišné vybití, Zkrat |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hmotnost | 220 g |
dva porty, idealni pomer vaha/kapacita/cena, vice barev
Prohlížíte si: ADATA A10050 Power Bank 10050mAh, růžové zlato
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.