Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | VP.R0AEE.002 |
Brýle pro virtuální realitu ; 2x LCD 2880x1440; 90Hz
13 132 Kč
včetně DPH 21%460 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Jakožto držitel dvou prvenství a dvou Acer patentů je Windows Mixed Reality headset Acer OJO 500 nejinovativnějším zařízením ve své třídě. Díky jeho jedinečné snadno odnímatelné a vyměnitelné konstrukci umožňuje snazší nahrazení konkrétních komponent a jde o první headset svého druhu, který nabízí integrovaný zvukovod a aplikaci pro měření vzdálenosti očních zornic.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Dedikovaný náhlavní displej |
| Barva | Černá, Modrá |
| Zbarvení | Monotónní |
| Pozorovací úhel | 100° |
| Maximální osová vzdálenost okulárů | 6,9 cm |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Senzor přiblížení | |
| Typ displeje | LCD |
| Rozlišení displeje | 2880 x 1440 px |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Úhel zorného pole | 100° |
| Přizpůsobitelné popruhy | |
| Kontrolka | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Výstup sluchátek | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Vstupní zařízení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Podporované herní platformy | PC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 600 g |
| Šířka | 172 mm |
| Hloubka | 267 mm |
| Výška | 73 mm |