- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | UM.QV7EE.009 |
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" ; rozlišení FullHD 1920 x 1080 ; jas 250cd/m2
7 888 Kč
včetně DPH 21%276 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Monitor do kanceláře s prodlouženou zárukou a neutrálním vzhledem? Acer V7 je jasnou volbou!
Model: V247Ybmipx
Barva: černá
ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Úhlopříčka: 23,8" (60,5 cm)
Panel: IPS, matný
Rozlišení: Full HD 1920x1080 @70Hz
Formát obrazu: 16:9
Jas: 250cd/m2
Kontrast: 1000:1 (statický) / 100M:1 (dynamický)
Odezva: 4ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Barvy: 16,8 miliónů 8bit
Horizontální synchronizace: 30-85kHz
Vertikální synchronizace: 48-75Hz
KONEKTIVITA
Analogový vstup: 1x VGA
Digitální vstup: 1x HDMI 1.4; 1x DisplayPort
USB Hub: -
Konektor sluchátek: ANO
FEATURES
Filtr modrého světla: ANO
FlickerFree: ANO
FreeSync: -
Reproduktory: -
Acer funkce: ComfyView, BlueLightShield, LowDimming, TCO 7.0, EcoDisplay
MECHANICKÉ PRVKY
Možnosti pozicování: Sklon
Výškové nastavení: -
Rotace (Pivot): -
Natáčení (Swivel): -
Sklon (Tilt): -5° ~ 22°
VESA: 100x100 mm
ENERGETICKÉ INFORMACE
Zdroj: interní
Spotřeba: 22W typická; 0,39W Stand-By
Energetická třída: A
ROZMĚRY A BALENÍ
Rozměry monitoru (ŠxVxH): 540 x 424 x 196 mm
Hmotnost: 4,40 kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 8 W |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Certifikace Energy Star | |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 25° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 22 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,39 W |
| Spotřeba energie (průměrná) | 15 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,27 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hmotnost | 3,57 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 540 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 424 mm |
| Výška (s podstavcem) | 196 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,4 kg |
| Další charakteristiky | |
| Integrovaný TV tuner | |