- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Naprosto perfektní moderní notebook
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NX.GZHEC.001 |
Notebook celokovový • 4jádrový procesor Intel Pentium Quad Core N5000 Gemini Lake • 14" LED 1920x1080 IPS ComfyView • RAM 4GB DDR4 • Intel UHD Graphics 605 • eMMC 64GB • WiFi 802.11ac • Bluetooth • HD webkamera • USB-C 3.1 Gen 1 • čtečka karet • čtečka otisků prstů • podsvícená klávesnice • 3článková baterie • Windows 10 v režimu S
10 636 Kč
včetně DPH 21%372 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Pentium® Silver |
| Model procesoru | N5000 |
| Takt procesoru | 1,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 6 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 64 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Paměť typu flash | 64 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 605 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 S |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 4670 mAh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Šířka | 323 mm |
| Hloubka | 228 mm |
| Výška | 14,9 mm |
Pro: Naprosto perfektní moderní notebook
Prohlížíte si: Acer Swift 1 celokovový, Luxury Gold (NX.GZHEC.001)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.