- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.HR0EE.011 |
R0 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá • Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27") • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px • Typ HD rozlišení: Full HD • Technologie displeje: LED • Odezva: 1 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Podpora standardu VESA pro montáž • Barva: Černá •
4 211 Kč
včetně DPH 21%147 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Základní parametry
Model: R270
Velikost displeje: 27 ”
Maximální rozlišenía obnovovací frekvence: 1920x1080@60Hz(VGA), 1920x1080@75Hz(DP), 1920x1080@75Hz(HDMI)
Typ panelu: IPS
Doba odezvy: 1 ms VRB
Kontrastní poměr: 100 milionů: 1 max (ACM)
Nativní jas: 250 nitů
Zobrazovací úhly:
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Barvy: 16.7 mil
Bits / Color gamut: 6Bit+FRC / 72%NTSC
Porty a konektory: VGA + HDMI +DisplayPort + SPK + Audio in + Audio out
Zdroj napájení(100 - 240 V): Externí adaptér
VESA Wall Mounting: 100 x 100 mm
Reproduktory: 2Wx2
Naklonění: -5 ° ~ 20 °
Spotřeba energie: Vypnutý TBD
Spánek TBD
Zapnutý TBD
Pivot: Ne
ZeroFrame form factor: Ano
AMD Radeon FreeSync Technology: Ano
BlueLight Shield? technology: Ano
Acer Flicker-less technology: Ano
Acer ComfyView Display: Ano
Video Kabel v balení: VGA
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Horizontální digitální frekvence | 55 - 83 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 50 - 76 Hz |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Možnosti připojení | |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Napájecí konektor | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Úhel náklonu | -5 - 23° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 20 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 21 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,45 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,4 W |
| Roční spotřeba energie | 31 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 609,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 223,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 444,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,93 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 61 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 4,06 cm |
| Výška (bez stojánku) | 36,2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,54 kg |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | DC |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Návod na použití | |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |