Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MR.JR011.001 |
DLP projektor ; 854 x 480 WVGA ; 1600 x 1200
6 098 Kč
včetně DPH 21%213 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 300 ANSI lumen |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | WVGA (854x480) |
| Kontrastní poměr (typický) | 5000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované poměry stran | 4:3 |
| Promítací vzdálenost | 0,7 - 2,9 m |
| Počet barev | 16,78 miliónů barev |
| Horizontální korekce úhlu | - 20 - 20° |
| Vertikální korekce úhlu | - 20 - 20° |
| Horizontální synchronizace (max) | 33,2 kHz |
| Vertikální synchronizace (min) | 0,05 kHz |
| Vertikální synchronizace (max) | 0,06 kHz |
| Objektiv | |
| Ohnisko | Manuální |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 5,02 mm |
| Optický zoom | 1x |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 1.3:1 |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| Vlastnosti | |
| Hlučnost | 29 dB |
| Hlučnost (ekonomický režim) | 25 dB |
| Režimy projekce | Čelní |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 2 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Média pro přehrávání | H.264,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VC-1,XVID |
| Podporované formáty obrázků | BMP,JPEG |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,MP1,MP2,MP3,PCM,WAV,WMA |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Přenosný projektor |
| Barva | Bílá |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 30 W |
| Vstupní střídavé napětí | 120 - 230 V |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 9000 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 5 h |
| Software | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 350 g |
| Šířka | 150 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 42 mm |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Pouzdro na přenášení | |
| Stručný návod | |
| AC adaptér | |
| Stativ v ceně | |