- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Počítač sme vybrali po dlhom výbere, no skúsenosti zatiaľ nemáme.
Pro:
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DG.E21EC.001 |
6jádrový procesor Intel Core i5-10400F (2.9GHz TB 4.3GHz HyperThreading) • 16GB operační paměti DDR4 • disky 256GB SSD M.2 a 2TB HDD • grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 • zvuk DTS:X Ultra • bez mechaniky • OS Windows 10 Home
27 668 Kč
včetně DPH 21%968 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10400F |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Takt procesoru | 2,9 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,3 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Celková kapacita úložiště | 2256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 2 |
| Celková kapacita HDD | 2000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 2000 GB |
| Rozhraní pevného disku | SATA III |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x16 | 1 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Desktop |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Intel® 64 | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Nečinné stavy | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Execute Disable Bit | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 500 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 175 mm |
| Hloubka | 386 mm |
| Výška | 392 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Obsah balení | |
| Integrovaný displej | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
Počítač sme vybrali po dlhom výbere, no skúsenosti zatiaľ nemáme.
Pro:
Prohlížíte si: Acer Predator Orion 3000 Black (DG.E21EC.001)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.