ACER NTB Aspire Vero 16 (AV16-71P-74WA) - Elektro a domácnost
CASHBACK
ACER NTB Aspire Vero 16 (AV16-71P-74WA)
Značka: Acer
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NX.JDKEC.002
notebook
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Part Number: NX.JDKEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 255H
Rychlost procesoru: 2,0
GHz
Počet jader:
16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:
10
Dotykový displej: Ne
Jas: 400nits
Barevný gamut: 100% sRGB color gamut
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti:
LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + M.2
Síť a komunikace
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen2 (up to 10 Gbps)
DisplayPort over USB-C
Thunderbolt 4
DC-in port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ano
Čtečka paměťových karet:
Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0