- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.CX2EE.P13 |
Herní monitor • Úhlopříčka displeje: 86,4 cm (34") • Rozlišení displeje: 3440 x 1440 px • Typ HD rozlišení: UltraWide Quad HD • Technologie displeje: LCD • Odezva: 1 ms • Nativní poměr stran: 21:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Podpora standardu VESA pro montáž • Nastavení výšky • Barva: Černá •
12 786 Kč
včetně DPH 21%448 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

ACER Nitro XZ342CUPbmiiphx
Part Number: UM.CX2EE.P13
Základní parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 34
Nativní rozlišení: 3440x1440 (QHD+)
Kontrast [:1]: 100M
Podporované barvy [Miliónů]: 16,7
Doba odezvy [ms]: 1
Jas [cd/m2]: 400
Frekvence [Hz]: 144
Poměr stran: 21:9
Výstupní výkon reproduktorů [W]: 2
Typ displeje: VA LED Curved
Barva: Černá
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Vstupy/Výstupy
HDMI: 2 (100Hz)
DP: 1 (144Hz)
Audio Out: 1
Výbava
Reproduktory: 2Wx2
Funkce
Hgt Adj
VESA 100x100
DP AdaptiveSync
HDMI VRR
VESA DisplayHDR 400
72% NTSC
6axisColorAdjustment
BluelightShield
FlickerLess
LowDimming
ComfyView
Black/Red
Logistické parametry
Šířka [mm]: 806
Výška [mm]: 362
Hloubka [mm]: 124
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Quad HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ podsvětlení | LED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Kontrastní poměr (typický) | 4000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Podpora HDR | |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstup sluchátek | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -180 - 180° |
| Úhel náklonu | -5 - 35° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 39 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 51 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 39 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 806 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 269 mm |
| Výška (s podstavcem) | 592 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,6 kg |