Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.HX2EE.P01 |
Herní 27" širokoúhlý IPS LED monitor ; technologie FlickerLess ; BlueLightFilter
7 990 Kč
včetně DPH 21%280 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Technologie displeje | LED |
| Typ podsvětlení | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Poměr stran | 16:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Horizontální digitální frekvence | 24 - 222 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 144 Hz |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Certifikace Energy Star | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Roční spotřeba energie | 57 kWh |
| Spotřeba energie (úsporně) | 32,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 120 - 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 614 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Výška | 367 mm |
| Hmotnost | 4,91 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 614 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 233 mm |
| Výška (s podstavcem) | 521 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,46 kg |
| Další charakteristiky | |
| Jas obrazovky (největší) | 400 cd/m² |
| Bezpečnostní spínač | |
| Návod na použití | |
| Stručný návod | |