- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NH.QQEEC.009 |
notebook • 15,6 palců úhlopříčka • samostatná grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB) • 1920 × 1080 px • procesor Intel Core i7-13620H (10jádrový – až 4,9 GHz) • úložiště SSD 1 024 GB • paměť RAM 16 GB • HDMI 2.1 • 1× USB-C • 3× USB 3.2 • RJ45 • Bluetooth 5.1 • Wi-Fi 6 • klávesnice s numerickou částí • podsvícená klávesnice • bez operačního systému •
25 702 Kč
včetně DPH 21%900 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Ambicemi uspokojit i velmi náročné hráče se Acer Nitro V15 rozhodně tajit nemusí. Vždyť se stačí podívat na hardware, který nabízí, a srdce hráče zaplesá. Kromě 10jádrového procesoru Intel Core i7 je to totiž hlavně dedikovaná grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 4060, která i náročným gamerům vykouzlí úsměv na tváři. Dvojnásob pak v kombinaci se štědrou 16GB RAM DDR5 nebo 1TB SSD.
Stejně důležitý je ale pro hráče i displej – právě proto Acer integroval 15,6" zobrazovač s Full HD rozlišením a superrychlou obnovovací frekvencí 144 Hz, který ještě doplnil o luxusní zvuk DTS X: Ultra Audio. Oceníte ale i propracovaný software NitroSense pro dokonalé vyladění počítače podle vašich představ, stejně jako podsvícenou klávesnici nebo bohatou konektorovou výbavu.
Nitro V 15 je notebook, který si na herního hrdinu nehraje, on jím skutečně je. Proto přichází vyzbrojen 10jádrovým procesorem Intel Core i7-13620H v kombinaci s 16GB RAM DDR5 a 1TB SSD. Když k tomu připočteme dedikovanou grafickou kartu NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (8 GB), vidíme stroj, který se nezalekne nejnovějších her ani náročných prací v profesionálních programech pro editace videí.

Takový výkon je potřeba kvalitně uchladit, i na to Acer myslel. Proto nasadil inovativní duální ventilátory kombinované s účinným systémem distribuujícím teplo ven, aby se notebook nezapotil ani v nejintenzivnější herní akci a udržel maximální výkon po rekordní čas.

Acer Nitro V15 exceluje i ve vizuální oblasti, když nasazuje dechberoucí 15,6" displej s Full HD rozlišením a superrychlou obnovovací frekvencí 144 Hz.

Garancí prvotřídního připojení je rychlá a mimořádně stabilní Wi-Fi 6. Spolehnout se ale můžete i na služby gigabitového ethernetu.

K dispozici je také aplikace NitroSense umožňující nastavení vyladit tak, aby přesně odpovídalo vašemu stylu a záměru. Od úprav rychlosti ventilátoru až po přizpůsobení osvětlení, aby dokonale korespondovalo s vaším herním doupětem.

Acer nasadil technologii DTS X: Ultra Audio, díky níž protivníky uslyšíte dříve, než je možné je vidět. Také vám zajistí, že si multimediální obsah včetně filmů a hudby užijete vždy naplno. O křišťálově čistou komunikaci pak pečují technologie Acer PurifiedView a PurifiedVoice využívající služeb umělé inteligence.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Procesor | |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Paměť | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | |