Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R5L5 - Mobilní telefony a tablety
CASHBACK
Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R5L5
Značka: Acer
Dostupnost: skladem
Produktový kód: NH.U1JEC.001
notebook • 16 palců úhlopříčka • samostatná grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB) • 1920 × 1200 px • procesor AMD Ryzen 5 240 (6jádrový – až 5,0 GHz) • úložiště SSD 1 024 GB • paměť RAM 16 GB • HDMI • 1× USB-C • 3× USB 3.2 • Bluetooth 5.3 • Wi-Fi 6E • čtečka paměťových karet • klávesnice s numerickou částí • podsvícená klávesnice • bez operačního systému •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Herní notebook Acer Nitro V 16 AI přichází s tím, co nejnáročnější hráči chtějí – brutálním výkonem a funkcemi umělé inteligence. Díky procesoru AMD Ryzen 5 240 a grafické kartě NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 rozjede i nejnáročnější herní tituly s maximální plynulostí a precizními detaily, čemuž napomáhá také 16" displej s obnovovací frekvencí 180 Hz, stejně jako špičkový systém chlazení. Nechybí rychlé připojení Wi-Fi 6E a USB 4, k dispozici jsou také užitečné nástroje NitroSense a Experience Zone pro plnou kontrolu nad hardwarem. Tento notebook je díky tomu všemu ideální volbou pro náročné hráče i tvůrce obsahu.
  • Excelentní výkon grafické karty NVIDIA® GeForce RTX™ 4050
  • Vysoký procesorový výkon AMD Ryzen 5 240
  • Parádní 16" displej se 180 Hz
  • Moderní připojení Wi-Fi 6E a USB 4
  • Vyspělé chlazení a vychytávky AI
Herní stroj, který díky AI myslí za vás.
AMD Ryzen 5 240
Notebook pohání AMD Ryzen 5 240 s šesti jádry, 12 vlákny a taktem až 5,0 GHz pro rychlé zpracování náročných úloh. Navíc má vestavěné NPU AMD Ryzen AI s výkonem až 16 TOPS, které posouvá hraní i práci s využitím umělé inteligence na vyšší úroveň. K dispozici je také štědrá 16GB DDR5 RAM zapojená v dual-channel režimu pro pokročilý multitasking, stejně jako rychlé 1TB PCIe NVMe SSD, které zajišťuje bleskové načítání her, aplikací i systému.
Acer Nitro V 16 AI nabízí vysoký procesorový výkon
Stejně tak Acer Nitro V 16 AI exceluje i v otázce grafického výkonu díky kartě NVIDIA
16" displej se 180 Hz
Displej s 16" a poměrem stran 16 : 10 (1920 × 1200 px) podporuje 180Hz obnovovací frekvenci, takže krásně hladce vykreslí i tu nejrychlejší akci. Za parádní čitelností obrazovky ve všech podmínkách pak stojí kombinace antireflexivního IPS panelu s jasem až 300 nitů.