Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.QX0EE.P01 |
23,8" (60,5 cm) Full HD 1920x1080 • Formát obrazu 16:9 • Jas 250cd/m2 • Odezva 1ms •
3 658 Kč
včetně DPH 21%128 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 0,1 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Podpora HDR | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,4 W |