Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UM.HX1EE.032 |
Acer KG271Ubmiippx je 27“ herní monitor s rozlišením WQHD (2560 x 1440); Doba odezvy 1 ms a podpora AMD Free-SYNC; Technologie Flicker-Less a Bluelight Shield
10 197 Kč
včetně DPH 21%357 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Pochlubte se technologií FreeSync™ s rychlou obnovovací frekvencí a architekturou ZeroFrame™ monitorů řady KG2.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | TN+Film |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 170° |
| Svislý porozovací úhel | 160° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 8 W |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Slot pro zámek | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 27 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 613,9 mm |
| Hloubka | 231,9 mm |
| Výška | 465,1 mm |
| Hmotnost | 4,99 kg |
| Další charakteristiky | |
| Displej | LED |
| Integrovaný TV tuner | |
| Tenký klient | |
| Instalovaný tenký klient | |