- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | UM.QX0EE.005 |
Úhlopříčka: 23,8" (60 cm) • Rozlišení: Full HD 1920x1080 @75Hz • Barva: černá •
45 230 Kč
včetně DPH 21%1583 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Dokonalý monitor na každodenní práci v kanceláři, ale také na doma!
Model: KA240Ybi
Barva: černá
ZÁKLADNÍ PARAMETRY
Úhlopříčka: 23,8" (60 cm)
Panel: VA, matný
Rozlišení: Full HD 1920x1080 @75Hz
Formát obrazu: 16:9
Jas: 250cd/m2
Kontrast: 1 000:1 (statický) / 100M:1 (dynamický)
Odezva: 1ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Barvy: 16,8 miliónů 8bit
Horizontální synchronizace: neuvedeno
Vertikální synchronizace: neuvedeno
KONEKTIVITA
Analogový vstup: 1x VGA
Digitální vstup: 2x HDMI 1.4
USB Hub: -
Konektor sluchátek: ANO
FEATURES
Filtr modrého světla: ANO
FlickerFree: ANO
FreeSync: ANO
Reproduktory: -
Acer funkce: 6color adjustmen, FlickerLess, BlueLightShield, LowDimming, ComfyView, ZeroFrame, EcoDisplay
MECHANICKÉ PRVKY
Možnosti pozicování: Sklon
Výškové nastavení: -
Rotace (Pivot): -
Natáčení (Swivel): -
Sklon (Tilt): -5° ~ 15°
VESA: 100x100 mm
ENERGETICKÉ INFORMACE
Zdroj: interní
Spotřeba: 20 W
Energetická třída: neuvedeno
ROZMĚRY A BALENÍ
Rozměry monitoru (ŠxVxH): neuvedeno
Hmotnost: 3,10 kg
Kabely v balení: HDMI
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Typ podsvětlení | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,28 x 0,28 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 85 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 75 Hz |
| Hloubka barev | 6 bit |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstup sluchátek | |
| Napájecí konektor | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Nastavení výšky | |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Maximální spotřeba energie | 30 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,4 W |
| Vstupní střídavé napětí | 120 - 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 540 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 192 mm |
| Výška (s podstavcem) | 414 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 2,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 54 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 6,3 cm |
| Výška (bez stojánku) | 32,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,1 kg |