Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MR.JLA11.001 |
Multimediální DLP projektor pro domácí zábavu i pracovní nasazení; výborná projekce při hraní her; sledování filmů a prohlížení fotografií a prezentací
17 290 Kč
včetně DPH 21%605 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Projektor | |
|---|---|
| Jas projektoru | 3000 ANSI lumen |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastní poměr (typický) | 10000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Podporované poměry stran | 4:3,16:9 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 1143 - 7620 mm (45 - 300") |
| Promítací vzdálenost | 0,5 - 3,3 m |
| Počet barev | 1,073 miliard barev |
| Vertikální korekce úhlu | -40 - 40° |
| Horizontální synchronizace (min) | 15 kHz |
| Horizontální synchronizace (max) | 100 kHz |
| Vertikální synchronizace (min) | 0,024 kHz |
| Vertikální synchronizace (max) | 0,12 kHz |
| Objektiv | |
| Ohnisko | Manuální |
| Digitální zoom | 2x |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 0.5 - 0.5:1 |
| Video | |
| Formát analogového signálu | NTSC,PAL,SECAM |
| Full HD | |
| 3D kompatibilita | |
| 3D Ready | |
| Zpracovávání videa | 30 bit |
| Možnosti připojení | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Vstup střídavého napětí | |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Hlučnost | 33 dB |
| Hlučnost (ekonomický režim) | 27 dB |
| Režimy projekce | Strop, Čelní, Zadní |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| RMS výkon | 2 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní projektor |
| Tržní kategorie | Home cinema |
| Barva | Bílá |
| Podpora upevnění na strop | |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 255 W |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 196 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Software | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | IR |
| Baterie | |
| Dodávané kabely | AC,VGA |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Záruční list | |
| Další charakteristiky | |
| Maximální digitální rozlišení | 1920 x 1200 px |