ACER ANV16-42-R1S6 16 R7 16GB 1TB Linux -
CASHBACK
Značka: Acer
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 45031270
Notebook R7--260 - (3,8GHz) (maximální až 5,1GHz), 1920 × 1200 WUXGA ,SSD 1024 GB bez optické mechaniky, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060- 8GB,bez OS •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42)
klávesa Copilot
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (až 16 TOPS)
Paměť: 2x 8GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 300 nitů
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD USB TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Podsvícení klávesnice: jantarové
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB:
1x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C přes iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in port 20 V; 65 W
2x USB-A 3.2 Gen2
1x USB-A 3.2 Gen1
Další porty:
1x RJ-45
1x HDMI 2.1
1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
1x napájecí konektor
1x čtečka microSD karet
1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 135W AC
Barva: černá (Shale black)
Rozměry: 360x275,6x24,5mm