- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: nezabere moc místa
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DQ.BCMEC.007 |
Stylový all-in-one počítač s tenkým designem vhodný na práci i do domácností; Displej 21.5" s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů; 4jádrový procesor Intel Pentium J5005 (1.5GHz TB 2.8GHz)
12 282 Kč
včetně DPH 21%430 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Technické parametry
Rychlý počítač pro každý den, s úzkým profilem, který šetří místo.
Model: Aspire AC22-820
Operační systém: Windows® 10
Procesor: Intel® Celeron® J5005, 2.8 GHz, čtyřjádrový
Operační paměť: 4GB DDR4 2400 MHz
Uložiště: 1000GB SATA 5400rpm
Displej: 21,5" Full HD LED monitor (1920x1080)
Dotykový: NE
Grafická karta: Intel® UHD Graphics 605
Kamera: 1MP USB webkamera
Optická mechanika: NE
Čtečka paměťových karet: card reader
Reproduktory: ANO
Připojení LAN:
•10/100/1000 Mbps
Bezdrátové připojení:
•802.11ac
•Bluetooth 4.2
Konektory:
•2x USB 3.1
•2x USB 2.0
•1x HDMI
•1x RJ-45
•1x Audio Line In
•1x Audio Line Out
Zdroj: 65W AC Adapter
Barva: neuvedeno
Rozměry (ŠxHxV): 496,7 x 8 x 338,5 mm
Obsah balení:
•Aspire C22-820 All-in-One Computer
•USB Keyboard
•USB Mouse
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 54,6 cm (21.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | TFT |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Pentium® Silver |
| Model procesoru | J5005 |
| Takt procesoru | 1,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | HDD |
| Celková kapacita HDD | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Rozhraní pevného disku | SATA |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 600 |
| Zvuk | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Celkový počet megapixelů | 1 MP |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Výkon | |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Pero | |
| Pero dodáváno | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 497 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Odnímatelný displej | |
Pro: nezabere moc místa
Prohlížíte si: Acer AiO Aspire C22-820, stříbrná (DQ.BCMEC.007)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.