Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DQ.BCMEC.004 |
stylový all-in-one počítač s tenkým designem vhodný na práci i do domácností; displej 21.5" s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů; 4jádrový procesor Intel Pentium J5005 (1.5GHz TB 2.8GHz)
12 788 Kč
včetně DPH 21%448 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: Aspire AC22-820
Operační systém: Windows 10
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 54,6 cm (21.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | LCD |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Pentium® Silver |
| Model procesoru | J5005 |
| Takt procesoru | 1,5 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 4 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1128 GB |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Počet nainstalovaných úložišť | 2 |
| Celková kapacita HDD | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 1000 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Rozhraní pevného disku | SATA |
| Celková kapacita SSD | 128 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 128 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 600 |
| Zvuk | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Celkový počet megapixelů | 1 MP |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Audio výstup | |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Tlačítko zap/vyp | |
| Výkon | |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 497 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |