- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | BLOODY |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | B328 |
A4tech Bloody B328 je herní klávesnice s neónovým vícebarevným podsvícením; USB; voděodolné provedení
945 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Elegantní neónově podsvícená herní klávesnice. 8 mechanické infračervených směrové kláves. Skvělá k hraní her nebo k práci.
- 8 silikonových kláves pro pohyb s optickým infračerveným snímaním s odezvou 0.2ms- neónové vícebarevné podsvětlení- voděodolné provedení- omezení nechtěného zmáčknutí klávesy pomocí svažujícího se tvaru klávesnic- speciální upevnění mezerníku pro větší životnost- 1.8m USB kabel - váha 816g- rozměry 495 x 240 x 42mm- kompatibilita: Windows XP/Vista/7/8/8.1
video technologie LK: https://www.youtube.com/watch?v=c52ja89-2j4&feature=youtu.be
| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Polohovací zařízení | |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Numerické klávesy | |
| Životnost kláves | 100 mil. znaků |
| Klávesy Windows | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Účel | Univerzální |
| USB hub | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Protiskluzové nožky | |
| Herní režim | |
| Minimální klíčová doba odezvy | 0,2 ms |
| Vzhled | |
|---|---|
| Podsvícení | |
| Barva podsvětlení | Modrá |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | |
| Barva | Černá |
| Ergonomie | |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Příkon | |
| Typ zdroje | USB |
| Myš | |
| Obsahuje myš | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 465 x 200 x 40 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 483 mm |
| Hloubka balení | 41 mm |
| Výška balení | 225 mm |