Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | HG55BU800EUXEN |
Quantum Processor Lite; HDR/ HDR10+Typ obrazovky: LED LCDPodsvícení: LEDÚhlopříčka [palce]: 55Rozlišení: 3.840 x 2.160Obnovovací frekvence [Hz]: 60Poměr stran: 16:9Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178Výstupní výkon zvuku: 20W/ 2CH - Bluetooth AudioKonektory: ; USB: 2
22 522 Kč
včetně DPH 21%788 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 2200 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| Technologie zpracování obrazu | Quantum Processor Lite, Samsung Auto Motion Plus, Samsung Contrast Enhancer |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dynamic Crystal, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | |
| Technologie tlumení podsvícení | UHD Dimming |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Automatické vypnutí | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Režim úspory energie | |
| Režim zapnutí | |
| Plug and Play | |
| Funkce teletextu | |
| Ambientní režim | Ano |
| Snímač Eco | |
| Technologie Dynamic Crystal Color | |
| Podpora IPv6 | |
| Podpora MBR | |
| Zrcadlení zvuku | |
| Funkce hospitality | |
| Domovská nabídka rozhraní hospitality | |
| Seznam hotelových kanálů | |
| Plug and Play rozhraní Hospitality | |
| Funkce My Channel | |
| Klonování USB | |
| Funkce titulkování | |
| Budík | |
| Řešení správy obsahu | Samsung LYNK Cloud, Samsung LYNK DRM |
| Bezpečnostní režim | |
| Hotelový režim | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 3 |
| Počet portů RJ-12 | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby MS12 |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 88 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 160 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 88 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 130 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1232,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 228,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 747,8 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 15,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1232,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,7 mm |
| Výška (bez stojánku) | 708,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 15,5 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1399 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 846 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,1 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM2280E |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| Dodávané kabely | AC, Data |
| Montážní sada | |
| Stručný návod k instalaci | |
| Počítačový podstavec | |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Další charakteristiky | |
| Podpora HID | |
| Wi-Fi Direct | |
| TTX clock update (analogue) | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Ambient Mode, Contrast Enhancer, LED Clear Motion, Object Tracking Sound Lite |