Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Alienware |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 210-AUGQ |
55" herní monitor 4K Ultra HD s rozlišením 3840 × 2160 ; panel OLED ; poměr stran 16:9
78 922 Kč
včetně DPH 21%2762 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 138,7 cm (54.6") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Jas obrazovky (typický) | 130 cd/m² |
| Odezva | 0,5 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | OLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 400,720 x 400,800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1152 x 864 (XGA+),1280 x 1024 (SXGA),1600 x 1200 (UXGA),1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Kontrastní poměr (typický) | 130000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 120° |
| Svislý porozovací úhel | 120° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| 3D kompatibilita | |
| Rozteč pixelů | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Hustota pixelů | 81 ppi |
| Rozsah vodorovného snímání | 27 - 269 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 40 - 120 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 121 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 68 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 138,8 cm |
| Barevný gamut | 98,5% |
| DDC/CI | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 28 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Název barvy | Lunar Light |
| Certifikace | TCO |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 4 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Audio výstup | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vstup střídavého napětí | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200,200 x 300 mm |
| Nastavení výšky | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Plug and Play | |
| LED indikátory | Výkon |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 123 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 100 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 84,75 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1225,9 mm |
| Hloubka | 80,3 mm |
| Výška | 717,2 mm |
| Hmotnost | 25,5 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1225,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 263,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 770,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 26,6 kg |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 8,2 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,19 cm |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC,DisplayPort,HDMI,USB |
| Šířka balení | 310 mm |
| Hloubka balení | 1380 mm |
| Výška balení | 1000 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40,9 kg |
| Další charakteristiky | |
| Jas obrazovky (největší) | 400 cd/m² |
| Maximální spotřeba energie | 390 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Osvětlení AlienFX | |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |