Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | UM.SE1EE.P01 |
LCD monitor prohnutý; Full HD s rozlišením 3840 × 1080; panel VA
23 397 Kč
včetně DPH 21%819 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Výhled jako z rozhledny? S monitorem Nitro EI1 žádný problém!
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 1080 px |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 1080 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Rozteč pixelů | 0,312 x 0,312 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 119,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 53,53 - 160,56 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Audio výstup | |
| Ergonomie | |
| Slot pro zámek | |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1198 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 300 mm |
| Výška (s podstavcem) | 471 mm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Další charakteristiky | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Stručný návod | |
| Technologie redukce modrého světla | |