Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 32LQ63806LC |
4 908 Kč
včetně DPH 21%172 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Automatická kontrola jasu | |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Verze operačního systému | 22 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Barva podstavce | Bílá |
| Výkon | |
|---|---|
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 0 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ napájení | Internal |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 736 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Výška (s podstavcem) | 464 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 736 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 82,9 mm |
| Výška (bez stojánku) | 437 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,65 kg |