- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vybíral jsem herní monitor za rozumnou cenu. To tento model splnil.
Pro: Mám ho krátce.
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 90LM01M3-B01170 |
LCD monitor Full HD 1920×1080; odezva 1ms; jas 300cd/m2
4 656 Kč
včetně DPH 21%163 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Monitor s rychlou odezvou 1 ms
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | TN |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 170° |
| Svislý porozovací úhel | 170° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Rozteč pixelů | 0,311 x 0,311 mm |
| Výkon | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Wind |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Certifikace Energy Star | |
| Barva nohou | Černá |
| Certifikace | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, PSB, PSE, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, MEPS, RCM, TUV Flicker-free , TUV |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio vstup | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 29,1 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 641,4 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výška | 383 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 641,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 219,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 444,5 mm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC, Audio (3,5 mm), VGA |
| Hmotnost včetně balení | 7,2 kg |
| Další charakteristiky | |
| Maximální spotřeba energie | 29,1 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Návod na použití | |
| Tenký klient | |
| Instalovaný tenký klient | |
Vybíral jsem herní monitor za rozumnou cenu. To tento model splnil.
Pro: Mám ho krátce.
Vybíral jsem herní monitor za rozumnou cenu. To tento model splnil.
Pro: Mám ho krátce.
Splnilo očekávání, doporučuji.
Splnilo očekávání, doporučuji.
příznivá cena, všechny potřebné vlastnosti a funkce
příznivá cena, všechny potřebné vlastnosti a funkce
Pro: .
Pro: .
Pro: Velký monitor, kvalitní barvy
Pro: Velký monitor, kvalitní barvy
Prohlížíte si: 27" ASUS VP278H Gaming monitor
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.