Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Cisco |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | |
| Produktový kód: | SD-IE-1GB= |
Kapacita: 1 GB • Typ flash karty: SD •
4 178 Kč
včetně DPH 21%146 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita | 1 GB |
| Typ flash karty | SD |
| Vlastnosti | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 2.7 - 3.6 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 32 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Výška | 2,1 mm |
| Hmotnost | 2 g |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Další charakteristiky | |
| Plug and Play | |
| Kompatibilní produkty | Cisco IE 2000 |