- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Allied Telesis |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | AT-MMC2000/SP-960 |
konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Vícevidové Stříbrná • Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s • Vstupní rozhraní převodníku: 10Base-T • 100Base-T • 1000Base-T • Výstupní rozhraní převodníku: 1000Base-SX • Konektor pro optická vlákna: SFP • Technologie propojení: Kabel • Maximální přenosová vzdálenost: 500 m • Vlnová délka: 850 nm • Struktura režimu vlákna: Vícevidové • Barva: Stříbrná • Certifikace: CE • UL60950-1 • EN60950-1 • FCC Class A • EN55022 Class A • CISPR 22 Class A • C-TICK • VCCI • Vstupní napětí: 12 V • Vstupní proud: 0.14 A
20 050 Kč
včetně DPH 21%702 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Vstupní rozhraní převodníku | 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T |
| Výstupní rozhraní převodníku | 1000Base-SX |
| Síťové standardy | IEEE 802.1Q |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna | 1000BASE‑SX |
| Podpora pro Jumbo Frames | |
| Podpora VLAN | |
| Výkon | |
| Maximální přenosová vzdálenost | 500 m |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Struktura režimu vlákna | Vícevidové |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor pro optická vlákna | SFP |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Vstupní proud | 0.14 A |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 54,9 mm |
| Hloubka | 101,6 mm |
| Výška | 21,8 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Obsah balení | |
| Návod k obsluze | |
| Návod na použití | |
| Stručný návod k instalaci | |
| Vzhled | |
| Interní | |
| Barva | Stříbrná |
| Certifikace | CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI |