- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sapphire |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 11325-02-20G |
Grafická karta společnosti Sapphire • PCIe 4.0 x16 • frekvence až 2052 MHz a až 2391 MHz boost • 16 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 18 Gb/s • 256-bit sběrnice • 2x HDMI 2.1 • 2x DisplayPort 2.1 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • raytracing. •
17 389 Kč
včetně DPH 21%609 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
AMD Radeon RX 7900 GRE grafická karta, poháněná AMD RDNA 3 architekturou, poskytuje 5120 stream procesorů, 80 výkonných výpočetních jednotek, 80 urychlovačů raytracingu 2. generace a AI, 64 MB Infinity Cache a 16 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání výkonu pro 1440p hraní při vysokých snímkových frekvencí a rozlišení až 8K HDR při 60 sn./s.

Karta je vybavena trojicí speciálních ventilátorů s úhlovým designem lopatek. Ten pomáhá zvyšovat tlak vzduchu o 44% a průtok vzduchu až o 19%, oproti předchozí generaci. Ventilátory mají dvojitá kuličková ložiska. Kompozitní teplovodivé trubky jsou precizně přizpůsobeny pro design pasivního chladiče, aby maximalizovali odvod tepla do žebření.

Rám karty je vyroben z oceli. Ten slouží jako zpevňující rám, pro maximální stabilitu karty. Zadní deska pak chrání interiér před vnikáním prachu do choulostivých částí karty a ještě více vylepšuje celkovou stabilitu.

Na bocích jsou umístěné světelné lišty s ARGB osvětlením. Můžete si tak její design přizpůsobit zbytku sestavy, skrze software TriXX. K dispozici je řada světelných efektů a režimů, jako např. změna barvy v závislosti na rychlosti ventilátorů, či teplotě karty.

AMR Radeon RX 7900 série grafických karet přináší ultra-rychlé hraní s vysoce výkonným vykreslováním, v kombinaci s funkcemi FidelityFX a upscaling technologiemi, pro poskytnutí dechberoucího zobrazení s pozoruhodným výkonem.

Upscaling technologie se dostává na novou úroveň s AMD Radeon Super Resolution. Získáte neuvěřitelnou kvalitu obrazu a lepší snímkovací frekvenci v podporovaných hrách. Díky využití na úrovni ovladačů lze upscaling použít u tisíců herních titulů.

AMD Software Adrenalin Edition představuje přehledné, moderní a snadno ovladatelné rozhraní, pro přístup k nejnovějším ovladačům, herním statistikám, hlášením o výkonu a řadě dalších funkcí. Uvolní plný potenciál vaší grafické karty a zajistí její optimalizaci pro nové hry.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 7900 GRE |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2391 MHz |
| Zvýšení taktu procesoru (herní režim) | 2052 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Proudové procesory | 5120 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 18 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 3 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Modrá, Zelená, Červená |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 700 W |
| Spotřeba elektrické energie | 295 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 320 mm |
| Výška | 61,6 mm |
| Šířka | 134,8 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |