Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | SanDisk |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 8 let |
| Produktový kód: | SDSQXPJ-064G-GN6M3 |
Extrémně výkonná microSDXC karta; kapacita 64 GB; rychlost čtení/zápis 275/100 MB/s
937 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
- nejrychlejší microSD karta na světě
| Paměť | |
|---|---|
| Kapacita | 64 GB |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Rychlost čtení | 275 MB/s |
| Rychlost zápisu | 100 MB/s |
| Typ vnitřní paměti | UHS-II |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá, Červená |
| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 15 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Výška | 11 mm |
| Údaje o balení | |
| Obsahuje paměťový adaptér | USB |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |