- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Tento tablet jsem si vybral podle recenzí. Zatím stále zkouším a ladím a vyhovuje mě čím dál víc. Koupi tohoto tabletu jsem určitě neudělal chybu a určitě ho doporučuji.
Pro: Výkonný tablet, i pro náročné.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T860NZAAXEZ |
exkluzivní tablet s obrovským výkonem; perem S Pen; duálním fotoaparátem a velmi tenkou konstrukcí
17 500 Kč
včetně DPH 21%613 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Exkluzivní tablet s obrovským výkonem, perem S Pen, duálním fotoaparátem a velmi tenkou konstrukcí.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 26,7 cm (10.5") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| LED podsvícení | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Poměr stran | 16:10 |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,7 GHz |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 6 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Uživatelská paměť | 106,5 GB |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Výrobce reproduktorů | AKG |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Automatické ostření | |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 7680 x 4320 px |
| Režimy nahrávání videa | 2160p |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Podpora ANT+ | |
| Zprávy | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 9.0 |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 7040 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 105 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 1015 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 9 h |
| Formát média | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MP4, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 159,5 mm |
| Hloubka | 5,7 mm |
| Výška | 244,5 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Obsah balení | |
| Stylus | |
| Dodávané kabely | USB |
Tento tablet jsem si vybral podle recenzí. Zatím stále zkouším a ladím a vyhovuje mě čím dál víc. Koupi tohoto tabletu jsem určitě neudělal chybu a určitě ho doporučuji.
Pro: Výkonný tablet, i pro náročné.
Pro: velká spokojenost
Pro: ve třídě 10,5" → špičkový
S_pen → nemá konkurenci
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Tab S6, 6GB/128GB, Wifi, Mountain Grey
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.