- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Byl mě doporučen na základě mých požadavků.
Pro: cena
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G770FZWDITV |
Úhlopříčka displeje: 17 cm (6.7") • Rozlišení displeje: 1080 x 2400 px • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2,8 GHz • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 855 • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4500 mAh •
11 989 Kč
včetně DPH 21%420 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2400 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Poměr stran | 20:9 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 394 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,8 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 855 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| 64bitový | |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Frekvence jader | 1x 2.8GHz +3x 2.4GHz + 4x 1.7GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 8000 x 6000 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Digitální zoom | 8x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Nahrávání videa | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy GSM (2G) | EDGE,GPRS,GSM |
| Standardy 3G | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G pásma (sekundární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Podpora ANT+ | |
| Zprávy | |
|---|---|
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Rychlé zprávy (IM) | |
| Skupinová komunikace / chat | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Název barvy | Prism White |
| Výkon | |
| Grafická karta | Adreno 640 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Hlasitý odposlech | |
| Režim v letadle | |
| Možnost vlastního nastavení | Ikony, Nabídka, Zkratky |
| Podpora pro vytváření skupin kontaktů | |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Témata | Pozadí plochy |
| Rychlé nabíjení | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Podporované formáty obrázků | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG,WBMP,WEBP |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Přidržení hovoru | |
| Identifikace volajícího | |
| Konferenční hovor | |
| Časovač hovorů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 186 g |
| Šířka | 75,6 mm |
| Hloubka | 8,1 mm |
| Výška | 162,5 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,49 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,519 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
Byl mě doporučen na základě mých požadavků.
Pro: cena
Pro: Výdrž baterie
Fotoaparát
Kapacita úložiště
Pro: Super telefon
Velice rychlý
Dobrý foťák
Pěkný design
Pro: splňuje očekávání
Pro: Telefon s velkým displejem a kapacitou, za slušnou cenu, jsem naprosto spokojená.
Dobrý foun, za ty penízky v akci.
Pro: výdrž baterie
krásné fotky
rychlost
Funguje jak má
Pro: Rychlý procesor
Pro: Velký displej, rychlé ovládání, kvalitní fotoaparáty
Velice příjemné překvapení
Prohlížíte si: Samsung Galaxy S10 Lite 8GB/128GB White (SM-G770F/DS)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.