- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Zejména plochý display
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-N981BZAGEUB |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 17 cm (6.7") • Rozlišení displeje: 2400 x 1080 px • Typ displeje: Super AMOLED Plus • Takt procesoru: 2,7 GHz • Typ procesoru: Samsung Exynos • Model procesoru: 990 • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Typ paměti RAM: LPDDR5 • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Rozlišení zadní kamery: 12 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4300 mAh • Barva: Šedá • Hmotnost: 192 g •
21 373 Kč
včetně DPH 21%748 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | Super AMOLED Plus |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Jas displeje | 420 cd/m² |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 393 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 12 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 0,8 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,4 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 79° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 76° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120° |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 30x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 1,76 mm (1 / 1.76") |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@960fps,1920x1080@240fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HOGP, HSP, Map, OPP, Pánev, PBAP, SAP |
| Technologie aptX | |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Mystic Gray |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Zvukové kodeky | AMR-NB, AMR-WB, EFR, FR |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Napětí baterie | 3,88 V |
| Doba nabíjení baterie | 1,16 h |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Vyjímatelná baterie | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 75,2 mm |
| Hloubka | 8,3 mm |
| Výška | 161,6 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,359 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,366 W/kg |
| Mezní hodnoty SAR (EU) | 2,14 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Sluchátka součástí | |
| Stylus v ceně | |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 25 W |
Pro:
Zejména plochý display
Super, doporučuji ostatním
Pro:
Jsem s ním velmi spokojený
Pro:
Splňuje současné trendy.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Note20 5G SM-N981B 8/256 GB, Grey
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.