- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | OPPO |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 6054397 |
Smartphone • Úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.43") • Rozlišení displeje: 2400 x 1080 px • Typ displeje: AMOLED • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 680 • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Typ paměti RAM: LPDDR4X • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 50 MP • Typ zadní kamery: Duální fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 13 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 180 g •
4 714 Kč
včetně DPH 21%165 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.


S 33W SUPERVOOC™1 se nemusíte obávat, že vám dojde energie. Díky kompletní ochraně baterie je nabíjení telefonu bezpečnější než kdykoli předtím.
30 minut nabíjení = 52% baterie
67 minut nabíjení = 100% baterie

Baterie s kapacitou 5000 mAh, na kterou se můžete spolehnout. Super úsporný režim a Super noční pohotovostní režim vám zajistí dostatek energie po celý den i noc.

S tak velkou pamětí RAM budete moci spouštět všechny aplikace, hry a videa, které potřebujete. Naše rozšíření RAM dokáže na povel převést dostupnou paměť ROM na paměť RAM, aby i velmi náročné aplikace a hry běžely hladce.

Špičkový osmijádrový procesor s frekvencí 2,2 GHz vyrobený 7nanometrovou technologií zvládá více výpočetních úloh s nižší spotřebou energie. Výkonný procesor do kapsy s rychlostí, které nebudete věřit.

Vytvořeno pro výrobu poutavých a velkolepých zařízení, která potěší každého uživatele. Jedinečné řemeslné zpracování společnosti OPPO vytváří neobyčejné třpytivé barvy.

Zachyťte křišťálově čisté fotografie ve vysokém rozlišení pomocí 50MP zadního fotoaparátu. Pořizujte dosud nejlepší snímky.

Únava očí je minulostí. Obnovovací frekvence obrazovky 90 Hz a komplexní ochrana zraku zajišťují pohodlné sledování ve dne i v noci. Režim nastavení podsvícení s umělou inteligencí se naučí vaše preference a přizpůsobí se vašim očím a potřebám

Dva stereofonní reproduktory vytvářejí silný a bohatý zvuk, který musíte slyšet. Reproduktory se automaticky přizpůsobují prostředí a poskytují ten nejlepší prostorový zvuk, jaký kdy byl v telefonu k dispozici. Nebudete věřit vlastním uším.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.43") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | AMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Hustota pixelů | 409 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 680 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Virtuální paměť RAM (max.) | 16 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/2.76" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 1/5" |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,64 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Velikost senzoru přední kamery | 1/4" |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Časosběrný režim | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Mist Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | SuperVOOC |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 180 g |
| Šířka | 73,2 mm |
| Hloubka | 7,93 mm |
| Výška | 160,1 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Ochranná fólie | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 67 W |