- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2080 SEA HAWK EK X |
Grafická karta 8GB GDDR6 (14000MHz); NVIDIA (TU104-400A) Turing GeForce RTX2080 (1515MHz); Boost clock 1860MHz
20 932 Kč
včetně DPH 21%733 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Grafická karta stojí na revoluční architektuře NVIDIA Turing, ta v kombinaci se zcela novu grafickou platformou GeForce RTX spojuje technologii ray-tracing v reálném čase, umělou inteligenci a programovatelné stínování. MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X nabízí zcela nový způsob, jak si užívat hry.
Zbrusu nová technologie GeForce RTX 2080
Grafické procesory GeForce RTX 2080 SEA HAWK X s architekturou Turing jsou vybaveny jádry Tensor, která nabízejí výpočetní sílu výpočtu umělé inteligence a dokáží zpracovat složité algoritmy umělé inteligence v reálném čase. Vytvářejí tak ostrý, jasný a reálný obraz a speciální efekty, kterých nikdy předtím nebylo možné docílit. Grafická karta MSI GeForce RTX 2080 SEA HAWK X po instalaci do počítače zabere na základní desce celkem dva sloty a na délku měří 268 mm. O chlazení se stará hybridní chladič, který spojuje pasivní, aktivní a vodní chlazení. Aktivní část systému chlazení tvoří dva masivní ventilátory. Hlučnost chlazení grafické karty je i během zatížení velmi nízká.
Grafická karta s novou úrovní detailu
Zkombinováním pokročilého vykreslování virtuální reality, technologie ray-tracing v reálném čase a umělé inteligence vynáší grafická karta GeForce RTX 2080 SEA HAWK X virtuální realitu na novou úroveň realismu. Jedině s velkým monitorem a rozlišením 4K posunete herní zážitky na nejvyšší možnou úroveň. Zvolte tedy tuto grafickou kartu a užijte si oblíbené hry v dosud neviděných detailech. Své akční zážitky můžete sdílet s celou vaší komunitou, která ocení screenshoty nebo videa pořízená ve zcela nekompromisní kvalitě.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2080 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2944 |
| Takt procesoru | 1515 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1860 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | NVLink |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Tekutina |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva | Černá, Šedá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Spotřeba elektrické energie | 260 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Hloubka | 305 mm |
| Výška | 41,5 mm |
| Šířka | 169,3 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,01 kg |
| Typ balení | Krabice |