- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | Radeon RX 5700 EVOKE GP OC |
MSI Radeon RX 5700 EVOKE GP OC AMD 8 GB GDDR6 • Rodina grafického procesoru: AMD • Typ: Radeon RX 5700 • Takt procesoru: 1540 MHz • Paměť grafické karty: 8 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 256 bit • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express 3.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 2 ventilátor/ventilátory •
10 565 Kč
včetně DPH 21%370 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Paměť: 8GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 256-bit
Rozhraní: PCI Express 4.0
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Frekvence jádra:
•Boost: až 1750 MHz
•Game: až 1700 MHz
•Base: 1540 MHz
Frekvence paměti: 14Gbps
Max. rozlišení: 7680x4320
Počet stream procesorů: 2304
HDMI: 1x
Display Port: 3x
Crossfire: 2-Way (Bridgeless)(DX12)
VR READY: Ano
Rozměry: 254 x 129 x 51 mm
Doporučený výkon zdroje: 750 W
Napájecí konektor: 8-pin x 1, 6-pin x 1
Záruka: 36 měsíců
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-EVOKE-GP-OC/Overview
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 5700 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1540 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1750 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Zlato |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Spotřeba elektrické energie | 225 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 917 g |
| Hloubka | 254 mm |
| Výška | 51 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Hmotnost včetně balení | 1,35 kg |
| Typ balení | Krabice |