- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Malá, tichá, vejde se do malé bedny a nezabírá místo, nemá externí napájení
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 560 AERO ITX 4G OC |
Výkonná herní grafická karta společnosti MSI; PCIe 3.0; frekvence 1196 MHz
9 509 Kč
včetně DPH 21%333 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Radeon™ RX 560 AERO ITX 4G OC
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 560 |
| Takt procesoru | 1196 MHz |
| FireStream | |
| Proudové procesory | 1024 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 7000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.1 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| GameWorks VR společnosti NVIDIA | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá, Bílá |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 80 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 320 g |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 113 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 544 g |
Pro: Malá, tichá, vejde se do malé bedny a nezabírá místo, nemá externí napájení
U grafické karty jsem měl smůlu na kus a momentálně ji reklamuji. Nic méně tu chvilku kdy pracovala jak měla tak výborný výkon. Např. u hry zaklínač 3 zvládá bez menších potíží vše na ,,high-set".
Pro: výkon
cena
i pri zatezi teplotu do 50°C, mam stejnou kartu jineho vyrobce (referencni a rozmerove vetsi) a teplota leze 70+, takze MSI to proste zvladlo na vybornou
Pro: nevyzaduje 6pin napajeni
velice nizka spotreba
Pro: Cena
Pro: Zatím jsem měl možnost jen na pár hrách, ale výkon se jeví dostatečný. Např. Falloud 4 na Ultra detaily, Mafia 3 na střední až vysoké detaily. Karta je naprosto tichá, při běžné práci o ní člověk neví, to stejné při hrách při hrách. Běží v sestavě Ryzen 3 1200, 8GB RAM Viper 2400, sytémový 128 SSD disk, MB MSI B350 PC MATE, WIN10
Prohlížíte si: MSI Radeon RX 560 AERO ITX 4G OC, 4GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.