- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
je to dárek k vánocům tak ještě nevím
Česká republika
| Značka: | Mio |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 5415N5300011 |
Záznamová kamera s Full HD rozlišením; Širokoúhlý objektiv 130°; 2" LCD displej
1 869 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
S novou stylovou a lehkou kamerou MiVue C330 budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo.
Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku a YouTube.
Nová kamera MiVue C330 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.
Kamera MiVue C330 obsahuje zabudované čidlo nečekaných událostí. Speciální G senzor dokáže identifikovat prudkou změnu směru jízdy vozu a automaticky uloží záznam klíčových momentů.
Integrovaný GPS modul sleduje vaši trasu, včetně rychlosti, nadmořské výšky, zeměpisné délky a šířky a směru jízdy. Díky údajům o bezpečnostních kamerách, které se každý měsíc aktualizují po celou dobu životnosti zařízení, budete vždy vědět, kde máte řídit zvláště opatrně.
MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře MiVue C330 dokáže software analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníků kolizí. Oblíbenou funkcí programu je též sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.
• Záznam ve Full HD rozlišení 1080p
• Skleněná optika F2.0 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.
• záznamový úhel 130°
• jasný a přehledný displej 2“
• GPS záznam
• 3 osý G- senzor
• video formát .MOV (H.264)
• automatické nahrávání a fotografický režim (4MPx)
• automatická detekce nehody
• malý otočný držák na sklo
• slot pro MicroSD karty až do kapacity 128GB
• balení : kamera MiVue 330, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo, návod
| Výkon | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Počet kamer | 1 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Hlavní úhel záběru fotoaparátu | 130° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| G-shock čidlo | |
| GPS | |
| Kompresní formáty videa | H.264,MP4 |
| Noční režim | |
| Rozsah clony | 2 - 2 |
| Automatické nahrávání | |
| Barva | Černá |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 5,08 cm (2") |
| Úložná média | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Zvuk | |
|---|---|
| Nahrávání zvuku | |
| Statický obraz | |
| Foto režim | |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | Mini-USB |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie, Zapalovač na doutníky |
| Zabudovaná baterie | |
| Kapacita baterie | 240 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 62,6 mm |
| Hloubka | 37,4 mm |
| Výška | 51,2 mm |
| Hmotnost | 59,5 g |
| Obsah balení | |
| Nabíječka | |
| Držák | |
| Návod na použití | |
je to dárek k vánocům tak ještě nevím
Pro: Malá velikost, výborný záznam
zatím velká spokojenost
Pro: rozhodl jsem se koupit a dal jsem na recenze....
Pro: Kamerka do auta se snadným ovládáním. Díky malé velikosti není problém ji umístit na čelní sklo auta.
Rozlišení obrazu je dostatečné i pro čtení SPZ vozidel(alespoň ve dne, za snížené vidiltelnosti zatím nemám dostatek zkušeností)
Pro: velmi dobrý záznam
malá velikost kamery a dostatečně dlouhý kabel k napájení
jednoduché ovládání
Kvalitní video i za měnících se světelných a klimatických situací.
Pro: je skoro hodnotiť
Pro: super cena a kvalita
Pro: dobrá cena
prehľadné menu
slovenský jazyk
Pro: spolehlivost a jednoduchost
Pro: zatím krátká doba na podrobnější hodnocení
nic
Snadné ovládání a ostrý obraz nahrávky. Zatím je to tutovka nemá to chybu!
Kamerka malá ale stačí.
Pro: Dobra cena
Perfektni kamera
zatím nemám špatnou zkušenost
Pro: používám ho krátce a funguje dobře
Kvalita
Pro: Malá, šikovná,
Prohlížíte si: MIO MiVue C330 (5415N5300011) Full HD kamera do auta
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.