- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mikrotik |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE |
Přístupový bod • Maximální přenosová rychlost: 100 Mbit/s • Maximální přenosová rychlost WLAN: 54 Mbit/s • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100 Mbit/s • Konektor USB: Micro-USB • WAN port: Mobilní síť (SIM) • Vstupní střídavé napětí: 9 - 57 V • Maximální spotřeba energie: 9 W • Umístění: Tabulka • Barva: Černá • Úroveň zisku antény (max): 1,5 dBi •
2 898 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
LtAP mini LTE kit je velmi malý, voděodolný bezdrátový access point v černém robustním pouzdře se zabudovanou LTE miniPCI-e kartičkou podporující i starší 2G a 3G sítě. K prodeji je dostupný i model bez osazené miniPCI-e LTE kartičky (LtAP mini).Pro bezdrátovou komunikaci s LtAP mini slouží integrovaná 2.4GHz dual-chain bezdrátová část podporující standardy 802.11b/g/n s modulační rychlostí až 300Mbps. LtAP mini LTE je také vybaveno jedním 10/100 Mbps LAN portem, plnohodnotným sériovým portem RS232 debuging, dvěma SIM sloty a GPS modulem.
Obsah balení
Zařízení osazeno LTE miniPCI kartičkou (R11e-LTE)
Napájecí adaptér 24V/1.2A
PoE injektor
Bezdrátové vlastnosti
Bezdrátové frekvence: 2.4 GHz
Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300
WiFi standardy: 802.11n, 802.11b/g
Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]: 22
2.4GHz MIMO: 2 x 2
Typ antény: Vestavěná
Počet vestavěných antén: 2
Zisk antény [dBi]: < 2
Podporovaná LTE kanály: (1) 2100 MHz, (2) 1900 MHz, (3) 1800 MHz, (7) 2600 MHz, (8) 900 MHz, (20) 800MHz, (38) 2600 MHz, (40) 2300 MHz
Fyzické charakteristiky
Provedení: Desktop, Venkovní
Provozní teplota [°C]: -40 až 70
Hloubka [mm]: 77
Šířka [mm]: 139
Výška [mm]: 29
Hardware
RAM [MB]: 64
CPU: QCA9531
Frekvence CPU [MHz]: 650
Počet CPU jader: 1
Velikost uložiště [MB]: 16
Konektory a rozhraní
Sériový port: RS232
Rychlosti LAN: (1) 10/100Mbps
Slot na SIM kartu: Ano
Napájení
Max. spotřeba energie [W]: 9
Napájení přes PoE: 10 .. 57V DC
Typ napájení: DC konektor, PoE, USB (5V)
Typy PoE: Vstupní
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V DC, 8 .. 30V DC
Software
Operační systém: RouterOS - L4
Podpora IPv6: Ano
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
| Vlastnosti | |
|---|---|
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maximální přenosová rychlost | 100 Mbit/s |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 54 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| GPS | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor USB | Micro-USB |
| WAN port | Mobilní síť (SIM) |
| Rozhraní RS232 | |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Vstupní střídavé napětí | 9 - 57 V |
| Maximální spotřeba energie | 9 W |
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění | Tabulka |
| Barva | Černá |
| Interní | |
| Anténa | |
| Úroveň zisku antény (max) | 1,5 dBi |
| Výkon | |
| Zabudovaný procesor | |
| Paměť flash | 16 MB |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Poskytovaný operační systém | RouterOS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 139 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Výška | 28,5 mm |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 70 °C |