Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Adler |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MS 6021 |
Elektrická trouba • Čistá kapacita trouby: 66 l • Výkon trouby: 3000 W • Umístění přístroje: Stojací • Typ ovládání: Otočné • Typ časovače: Mechanický • Doba časovače: 60 min • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Šířka: 540 mm • Hloubka: 395 mm • Výška: 355 mm •
3 948 Kč
včetně DPH 21%138 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Trouba | |
|---|---|
| Čistá kapacita trouby | 66 l |
| Výkon trouby | 3000 W |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Gril | |
| Vzhled | |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vestavěný displej | |
| Ergonomie | |
| Typ časovače | Mechanický |
| Doba časovače | 60 min |
| Signál připravenosti | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 540 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hmotnost | 11,7 kg |
| Obsah balení | |
| Plech na pečení | |