- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
S produktem jsem velmi spokojen kvalitou i cenove.
Česká republika
| Značka: | LG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 65UM7000 |
LED televizor ; 65" ; 4K rozlišení
13 968 Kč
včetně DPH 21%489 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• LED televizor
• 65"
• 4K rozlišení
• aktivní HDR
• webOS Smart TV
• DVB-T2 (H265/HEVC)
Technické specifikace
Modelová řada: 2019
Smart TV: ano
Typ displeje: LED
Typ podsvícení: Direct LED
Velikost obrazovky (inch): 65
Velikost obrazovky: 164 cm
Lokální stmívání: Ne
Rozlišení: 3840x2160 px
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Bezdrátová zvuková synchronizace: Ne
Magic Sound Tuning: Ne
Webový prohlížeč/ Hbb TV: Ano
Operační systém: webOS Smart TV
Nahrávání TV vysílání: Ano
Připojení klávesnice, myši: Ne
Bluetooth V5.0: Ne
Připojení mobilního telefonu: Ne
Skutečné pohlcení. Ze všech úhlů.
Ať sedíte kdekoliv, široké pozorovací úhly panelu IPS 4K a jeho mimořádný realismus vás nenechají vydechnout – přesnost zobrazovaných barev je takřka 100% i pod úhlem 60 stupňů.
Čtyřjádrový procesor, zdroj obrazu ve 4K
Rychlý a přesný čtyřjádrový procesor odstraňuje šum a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže obrazu v rozlišení 4K.
Opravdová přesnost barev
I ty nejjemnější barevné rozdíly jsou přesně zohledněny, takže jsou barvy ostřejší, bohatší a realističtější.
Technologie 4K Active HDR pro neuvěřitelné detaily
Technologie 4K Active HDR každou scénu optimalizuje a poskytuje jemné detaily a bohaté barvy. Vícefunkční HDR zahrnující HDR10 a HLG vám v kombinaci s technologií úpravy jednotlivých snímků od společnosti LG umožní, abyste si vychutnali video v úchvatné kvalitě HDR.
Vyspělý procesor pro zpracování barev
Vyspělý procesor pro zpracování barev dynamicky upravuje barvy a kontrast bez ohledu na to, jak tmavý nebo jasný je obraz. Výsledný obraz je živější a jasnější.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160 |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát analogového signálu | Nepodporovaný |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Web OS |
| Verze operačního systému | 4,5 |
| Časový posun | |
| Podpora videa na požádání (VOD) | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2,01 |
| Video aplikace | Amazon Prime Video,Catch-up TV,Mediaset Play,NetFlix,Now TV,YouTube |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | DTS,Dolby Digital |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Média pro přehrávání | H.265,HEVC |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AC3,AC4,DTS,EAC3,HE-AAC,MP2,MP3,PCM,WMA,apt-X |
| Redukce šumu | |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Upscale na 4K | |
| Nahrávání na USB | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 1 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 197 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 142 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až E |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1468 mm |
| Hloubka | 89,9 mm |
| Výška | 854 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1468 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 255 mm |
| Výška (s podstavcem) | 913 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 21,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 970 mm |
| Hmotnost včetně balení | 28,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Auto Depth Enhancer | |
| 3D kompatibilita | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný procesor | |
| Podpora Mediaset Premium | |
| Podpora Premium Smart CAM | |
| Intelligent Voice Recognition | |
| Hudební aplikace | Spotify |
| Sportovní aplikace | DAZN |
| App store | LG Content Store |
| MagicLink | |
| Pokročilé zesílení barev | |
| Připraveno na virtuální realitu | |
S produktem jsem velmi spokojen kvalitou i cenove.
Prohlížíte si: LG 65UM7000 4K UHD LED TV 65" (164 cm)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.