Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GX20L29354 |
zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá • Účel: Laptop • Typ napájení: Vnitřní • Výstupní výkon: 65 W • Barva: Černá • Šířka: 75 mm • Hloubka: 75 mm • Výška: 28,5 mm • Počet kusů v balení: 1 kusů •
698 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
none
zdroj/transformátor Vnitřní 65 W Černá| Vlastnosti | |
|---|---|
| Účel | Laptop |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Výstupní výkon | 65 W |
| Nastavitelné výstupní napětí | |
| Typ konektoru | Typ C |
| Kompatibilita značky | IBM/Lenovo |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Výška | 28,5 mm |
| Hmotnost | 260 g |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |