- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Špičková grafika pro playery .
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-RX580GAMING-8GD 2.0 |
Výkonná herní grafická karta společnosti Gigabyte • PCIe 3.0 • základní frekvence 1340/1355 MHz (režim Gaming/OC) • 8 GB GDDR5 paměti s frekvencí 8000 MHz • 256-bit sběrnice • 1x HDMI • 3x DisplayPort • OpenGL 4.5 • DirectX 12 • AMD Eyefinity • AMD CrossFire • revize 2.0. • •
12 042 Kč
včetně DPH 21%421 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Radeon™ RX 580 GAMING 8G (ot. 2.0)
Funkce
- Běží na Radeon ™ RX 580
- WINDFORCE 2X s 90mm designem ventilátoru blade
- Ultra odolné materiály
- Intuitivní motor AORUS
Základní hodiny
- Režim OC: až 1355MHz
- Herní režim: až 1340MHz
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 580 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1355 MHz |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 8000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.1 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Full HD | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Spotřeba elektrické energie | 185 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 116 mm |
| Šířka | 232 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
Špičková grafika pro playery .
Jede podle představ a zvládne i novější hry.
Prohlížíte si: GIGABYTE Radeon RX580 GAMING 8G rev 2.0, 8GB DDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.