Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-RX550D5-2GD 2.0 |
Výkonná herní grafická karta společnosti Gigabyte; PCIe 3.0; frekvence 1183/1195 MHz (režim Gaming/OC)
8 939 Kč
včetně DPH 21%313 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Graphics Processing | Radeon RX550 |
| Core Clock | OC mode: 1082 MHz Gaming mode: 1071 MHz |
| Process Technology | 14 nm |
| Memory Clock | 6000 MHz |
| Memory Size | 2 GB |
| Memory Type | GDDR5 |
| Memory Bus | 128 bit |
| Card Bus | PCI-E 3.0 x 8 |
| Digital max resolution | 7680x4320@60Hz |
| Multi-view | 3 |
| OpenGL | 4.5 |
| PCB Form | ATX |
| DirectX | 12 |
| Output | Dual-link DVI-D •1 HDMI-2.0b •1 (Max Resolution: 4096x2160 @60 Hz) Display Port-1.4 •1 (Max Resolution: 7680x4320 @60 Hz) |
| Card size (L x W x H) | L=170 W=114.55 H=29.2 mm |
| Recommended PSU | 400W |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 550 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1195 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 7000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Full HD | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 400 W |
| Spotřeba elektrické energie | 50 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 29,2 mm |
| Výška | 114,6 mm |
| Šířka | 170 mm |