- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 0M7GG |
All-in-one PC • Velikost displeje: 23,8" (1920 x 1080 ) matný • Typ displeje: IPS • Frekvence displeje: 60 Hz • Procesor: Intel Core i5 • Velikost RAM: 8 GB • Grafická karta: Intel UHD Graphics 630 • Velikost úložiště: 256 GB SSD • Čtečka paměťových karet (SD Card) • Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DisplayPort • Operační systém: Windows 10 Pro
27 489 Kč
včetně DPH 21%962 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Jsou konstruovány tak, aby se staly jedním z hlavních pilířů podnikání a zajistily nepřetržitý provoz. Investicí do počítačů značky Dell získáte špičkové polovodičové pracanty, kteří výkonost vaší firmy vyzdvihnou na zcela novou úroveň.

Dell OptiPlex je zkrátka ideálním partnerem pro podníkání.
S předinstalovaným systémem Windows 10 jste schopni efektivně pracovat ihned po vybalení z krabice. Ten nabízí uživatelsky příjemné a jednoduché prostředí ve kterém dokáže pracovat opravdu každý. Navíc dbá na soukromí a bezpečí uživatelů, takže máte jistotu, že vaše data jsou v bezpečí. Široká kompatibilita se všemi aplikacemi zajistí, že se neobjeví žádná nekompatibilní aplikace, kterou vaše firma využívá.

Díky procesoru Intel Core i5 10500T(2,3/3,8GHz 6jader/12vláken) s 8 GB 2666 MHz operační paměti a Intel UHD Graphics 630, je pro vás připraveno spoustu výkonu, který rozhodně využijete.
Jeho mimořádné schopnosti můžete využít ve všech směrech kancelářské či multimediální práce. Skvěle poslouží pro práci s kancelářskými programy a komunikačními prostředky jako jsou emaily či sociální sítě. S přehledem zvládne i multitasking.
Zabudovaná kamera s vysokým rozlišením a reproduktory vám umožní hladkou komunikaci v rámci home office či s rodinou. Má citlivé mikrofony s jasným zvukem a optimalizovaný hardware pro VoIP podnikové úrovně.
Tu zařizuje celá řada konektorů, které bezpochyby využijete.

8. Otvor pro šroub v krytu kabeláže | 9. Port DP++ 1.4/HDCP 2.3 | 10. Port RJ-45 | 11. Porty USB 2.0 s funkcí Smart Power On | 12. Porty USB 3.1 typu A 2. generace | 13. Linkový zvukový výstup | 14. Konektor napájení
Boční strana (vlevo)15. Čtečka paměťových karet SD | 16. Port USB Type-CTM | 17. Port náhlavní soupravy / univerzální zvukový port | 18. Port USB typu A s technologií PowerShare
Boční strana (vpravo)19. Kontrolka aktivity pevného disku
| Intel Core i5-10500T (12M Cache, up to 3.80 GHz) |
| 8GB (1x8GB) 2666MHz DDR4 |
| 256GB SSD PCIe M.2 |
| 23.8" FHD (1920x1080) IPS AntiGlare |
| Integrated |
| TPM |
| Ano |
| - |
| Intel Dual Band Wireless AX201+ Bluetooth |
| - |
| Dell KB216 Multimedia USB Keyboard Slovak |
| Dell MS116 Optical Mouse |
| - |
| Win 10 Pro (64bit) MUI |
| ISM |
| Černá |
| 3Y ProSpt |
| Cable cover screw hole |
| DP++ 1.4/HDCP 2.3 port |
| RJ-45 |
| USB 2.0 ports with Smart Power On |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A ports |
| Line-out audio port |
| Power connector |
| SD card reader |
| USB Type-C™ |
| Headset/Universal audio port |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare (side) |
| Výška: 344.00 mm x šířka: 540.20 mm x hlouba: 52.80 mm |
| 5.85 kg |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Rozteč pixelů | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10500T |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 1,7 GHz |
| Nastavitelný TDP-down | 25 W |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Patice procesoru | LGA 1200 (Socket H5) |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Comet Lake |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Konfigurace PCI Express | 1x16,2x8,1x8+2x4 |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 128 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2666 MHz |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 41,6 GB/s |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Základní grafická frekvence | 350 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1150 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 64 GB |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 3 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x9BC8 |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3289 |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Audio výstup | |
| Napájecí konektor | |
| USB PowerShare | |
| Počet portů USB PowerShare | 1 |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Tlačítko zap/vyp | |
| Výkon | |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Software na vyzkoušení | Microsoft Office |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 37.5 x 37.5 mm |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0 |
| Škálovatelnost | 1S |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2015B |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 199275 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 540,2 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 5,28 cm |
| Výška (bez stojánku) | 34,4 cm |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 10668 m |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Dodávané kabely | AC |