- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: kvalitní NB za přijatelnou cenu
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NX.GZMEC.001 |
Stylový, tenký a lehký notebook ; v hliníkovém provedení s dlouhou výdrží provozu na baterii ; pro práci i zábavu na cestách
13 558 Kč
včetně DPH 21%475 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Technické parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 14
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ displeje: IPS, matný
Typ procesoru: Intel Pentium
Velikost operační paměti [GB]: 4
Typ pevného disku: SSD
Operační systém: Windows 10 v režimu S
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Typ procesoru: Intel Pentium
Generace procesoru: Gemini Lake - 6. generace
Model procesoru: N5000(1.1/2.7GHz 4jádra/4vlákna)
Operační systém: Windows 10 v režimu S
Typ displeje: IPS, matný
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
Úhlopříčka displeje ["]: 14
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Optická mechanika: není
Typ pevného disku: SSD
Typ SSD: flash (na desce)
Počet pevných disků: 1
Interní paměť [GB]: 64
Typ paměti: LPDDR4 (na desce)
Frekvence paměti [MHz]: 2 400
Velikost operační paměti [GB]: 4
Podsvícená klávesnice: Ano
Barva podsvícení: Bílá
Čtečka otisků prstů: Ano
Bluetooth: Ano
Typ síťové karty: WLAN
Wi-Fi standardy: a, ac, b, g, n
HDMI: Ano
USB Type-C: Ano
Počet USB 2.0 Type-A: 1
Počet USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A: 2
Barva: Černá, Růžová
Výška [mm]: 14,95
Šířka [mm]: 323
Hloubka [mm]: 228
Hmotnost [kg]: 1,3
Výrobce: Acer
Kód výrobce: NX.GZMEC.001
Záruka: 2 roky
Poruchovost: není známa
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Růžová |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Pentium® Silver |
| Model procesoru | N5000 |
| Takt procesoru | 1,10 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,70 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Patice procesoru | BGA 1090 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 32-bit, 64bitový |
| Kódový název procesoru | Gemini Lake |
| Stepping | B0 |
| Thermal Design Power (TDP) | 6 W |
| Technologie SDP | 4,8 W |
| Tjunction | 105 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 6 |
| Verze PCI Express slotů | 2.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x4+1x2,2x1+1x2+1x2,4x1 |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 64 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Paměť typu flash | 64 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 605 |
| Základní grafická frekvence | 200 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 750 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 8 GB |
| Počet operačních jednotek | 18 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x3184 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home S |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Anti-Theft (Intel® AT) | |
| Technologie Intel® Smart Response | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 25 x 24 mm |
| Číslo procesoru | SR3RZ |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| UART | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 128990 |
| Bezkonfliktní procesor | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 4670 mAh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Šířka | 323 mm |
| Hloubka | 228 mm |
| Výška | 14,9 mm |
Pro: kvalitní NB za přijatelnou cenu
Pro: Dobrý poměr cena/výkon
Rychlost
Design
MS Office 365 v ceně
Podsvícení klávesnice
Nízká hmotnost
Prohlížíte si: Acer Swift 1 celokovový (SF114-32-P80E), růžová (NX.GZMEC.001)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.